ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik yolunda dev bir adım atmak istiyorsan tekirdag.net senin yanında!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik yolunda dev bir adım atmak istiyorsan tekirdag.net senin yanında!

1/2
 
  YA DA  

Eski Türk filmlerinde klasik tanışma hikayeleri vardı bilmem hatırlar mısın? Her yeşilçam filmindeki tanışma sahnesi neydi? Erkek ve Kız merdivenlerden inerken veya bir koridordan dönerken çarpışırlar, kız yere kitaplarını düşürür, erkek yardım etmek için eğilir, el ele tutuşurlar, göz göze gelirler ve mutlu son! Aslına baktığımız zaman evet, hoş bir hikaye. Günümüz zamanında da bu hikayeler hala yaşanmakta sonuçta aşk tesadüfleri sever!

Her evliliğin bir hikayesi vardır. Kimi anlattığımız yeşilçam hikayeleri gibi, kimi daha acıklı dram tadında, kimi daha komik romantik komedi tadında gibi. Peki senin evlilik hikayen nasıl olmalı? Bunu hiç düşündün mü? İleride çocuklarına anlatacağın bir evlilik hikayen olmalı ki herkesin bir evlilik hikayesi vardır. 'Yok canım, benim olamaz, daha sevgili olmak için adayım bile yok' diyorsan şimdi bizi dinle.

Evlilik hikayeni tekirdag.net ile yazmaya başla.

Aradığın aşk her an her yerde olabilir. Birazdan çıkacağın yemekte tekirdağ köftesi yerken boğazına takılan bir parçayı çıkarmakta yardım eden bir hemşire ile evlenebilirsin yada Uçmakdere'de manzaraya bakarken seninle aynı manzarayı izleyen biri ile tanışabilirsin. Belki Hora fenerinde kafanı dinlerken senin gibi kafa dinlemeye gelmiş birini görebilirsin yada Mürefte'de denize girerken aniden gelen kramp sonucu boğulmak üzereyken seni kurtaran bir cankurtaranla hayatını birleştirebilirsin. Evet bu yazdığımız hikayelerin bazıları 'yok artık!' denilebilecek hikayeler fakat aşkın nereden ve nasıl geleceğini nereden bilebilirsin ki? Dediğimiz gibi herkesin bir evlilik hikayesi var, peki seninki nasıl olacak? Pekala değişik bir evlilik hikayesi olarak 'arkadaşlık sitesinden tanıştık' hikayesi nasıl? Neden olmasın? Tekirdag.net bu hikayeye başlaman için en doğru yer. Hemen tekirdag.net'te üyelik oluştur, aradığın aşkı bul ve evlilik hikayeni yazmaya başla. Arkadaşlık sitelerinden başlayan bir evlilik hikayesi... Bizce gayet ilgi çekici. Tekidag.net evlilik hikayeni yazmaya başlaman için seni bekliyor! Hemen üye ol ve sende hikayene başla!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER