ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Erkek arkadaşım yok diye üzülme, aradığın arkadaş tekirdag.net'te!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Erkek arkadaşım yok diye üzülme, aradığın arkadaş tekirdag.net'te!

1/2
 
  YA DA  

Yaz aylarında Tekirdağ'ın ne kadar güzel bir yer olduğunu Tekirdağ'da yaşayan biri olarak bizden daha iyi biliyorsun. Tekirdağ'ın merkezindeki uzun sahilinde yürümenin ne kadar keyifli olduğunu, denize girmek istediğin zaman Şarköy ve Marmara Ereğlisi'nin yanıbaşından olduğunu bilmenin hazzı, pikniğe gitmek istediğin zaman Mürefte'nin ne kadar keyifli olduğunu veya biraz şarap tatmak istediğinde Tekirdağ'ın üzüm bağlarının hemen yanında olduğunu bilmek ve bunlardan faydalanmak şahane bir duygu.

Canın sıkıldığı zaman ve değişik şeyler görmek istediğinde erkek arkadaşınla Tekirdağın müzelerini gezmek, Rakoczi müzesini, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya müzelerini gezerek yeni bilgiler edinmek, Uçmakdere'ye çıkıp inanılmaz manzarayı izlemek... Gerçekten çok şanslısın. Erkek arkadaşın ile Tekirdağ'ın keyfini doyasıya çıkarma senin elinde.

Erkek arkadaşın ile Tekirdağ'ın keyfini doyasıya çıkarabilirsin.

Bizim önerimizi soracak olursan işaret edeceğimiz ilk yer Hora Feneri. Denizin ortasında yer alan bu mekanda erkek arkadaşınla dilediğin gibi manzara seyredebilir, dalgaların sesi eşliğinde romantik anlar geçirebilirsin. Yanında götüreceğin bir termos kahve ve iki fincanla keyifli zamanlar geçirebilir ve yanında üşüdüğün zaman sana sarılacak olan bir erkek arkadaşın olduğunu bilmenin huzurunu yaşayabilirsin. "Bunların hepsini yaşamak istiyorum fakat hala bir erkek arkadaşım yok" diye düşünüyorsan yapman gereken tek şey tekirdag.net'e üye olmak. Tekirdag.net içerisinde seni bekleyen ve Tekirdağ içerisinde yaşayan binlerce erkek profili mevcut. Üstelik tekirdag.net'e üye olmanın en fazla 1 dakika sürdüğünü biliyor musun? Belkid e harcayacağın 1 dakika ile hayallerine kavuşabilirsin. Üstelik semte özel arama seçeneğiyle istediğin semtten arama yapabilir ve aradığın aşkı kendi semtinde bulabilirsin. Belki de erkek arkadaşının seni evine kadar bırakmasına bile gerek kalmayabilir. Çünkü bulacağın erkek arkadaş senin yan binanda oturan ama senin şimdiye kadar fark etmediğin komşun bile olabilir. Semte özel arama seçeneğiyle tekirdag.net sana yakınında olan aşkı sunuyor! Hemen üye ol ve bu fırsatı sende yakala!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER