ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Sevgili arayanların buluşma noktası tekirdag.net ile sende aradığın aşkı yakala.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Sevgili arayanların buluşma noktası tekirdag.net ile sende aradığın aşkı yakala.

1/2
 
  YA DA  

İnsanların hayatında sıkıldığı ve daraldığı anlar olabilir. Canımız sıkıldığında, işten kaçmak istediğimizde, biraz olsun kafa dinlemek istediğimizde her zaman kaçacak ve sığınacak bir yer ararız. Hangimizin aklına gelmemiştir ki 'atlayayım arabaya kaçıp gideyim buralardan' düşüncesi. Özellikle Trakya bölgesinde yaşayanlar için yollar daha bir güzeldir. Hele ki Tekirdağ'da... Yol boyunca uzanan ayçiçeği tarlaları eşliğinde araba kullanırken hayatımızda canımızı sıkan her ayrıntıyı unutabilirz. Bir de yanımızda sevgilimiz varsa...

Düşünsene, tepende sıcacık bir güneş ve masmavi bir gökyüzü. Altında araban, yanında sevgilin, açmışsın müziğin sesini, ayçiçeği dolu tarlaların yanından geçiyorsun yavaş yavaş... Aklına hiçbir şey yok. Ne dert ne tasa, ne sıkıntı ne de stres. Arabanı yolun kenarına çekip sevgilin ile beraber ayçiçeği tarlalarının içerisinde yürümek kulağa ne hoş geliyor değil mi? Özellikle Şarköy ve Mürefte arasındaki yollarda durup sahil kesiminin tadını çıkartmak veya deniz üzerinde bulunan iskelelerde Tekirdağ'ın ünlü şaraplarının tadını çıkartmak fena olmazdı.

Tekirdağ'ın tadını sevgilin ile çıkartmaya ne dersin?

Yukarıda anlattıklarımız hayalden ibaret değil, sadece istemen gerek. İstemene rağmen daha kız arkadaşım veya erkek arkadaşım bile yok diyorsan yapman gerekeni sana söylüyoruz. Hemen tekirdag.net'e üye ol ve aradığın sevgiliyi bul. Tekirdag.net içerisinde sana uygun binlerce üyelik mevcut. Üstelik üye olmak da çok kolay, yapman gereken sadece 1 dakikanı ayırmak. Ayıracağın 1 dakika ile hayallerini süsleyen sevgiliye kavuşabilir ve sende Tekirdağ'ın güzelliklerinin tadını sevgilin ile çıkarabilirsin. Ayçiçek tarlalarında yalnız başına dolaşıp çekirdek çitlemek yerine sevgilin ile dolaşıp sevgi dolu anlar geçirmek istemez misin? O zaman ne duruyorsun? Hemen tekirdag.net'te üyelik yaratmalısın. Yapman gereken kaydolup, profil bilgilerini doldurup, fotoğrafını yükleyip , mesajlaşma merkezini kullanman. Aradığın sevgiliyi bulup bu hayatın tadını sende çıkartmalısın. Tekirdag.net seni bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER