ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Tekirdag.net ile sevgili bulmak hiç de düşündüğün kadar zor değil. Hemen üye ol, sende sevgilini bul!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili Bul

Tekirdag.net ile sevgili bulmak hiç de düşündüğün kadar zor değil. Hemen üye ol, sende sevgilini bul!

1/2
 
  YA DA  

Kimse oturduğu yerden hayatını güzelleştirecek bir sevgili bulamaz. Hayatın her alanında olduğu gibi sevgili bulabilmek içinde bir çaba sarfetmen gerekir. Kimse sana hiçbirşey yapmadan oturduğun için kalbini açmaz. Tüm bunların bilincinde sana diyoruz ki; Sevgili bulabilmek için 2 seçeneğin var; ya dışarı çıkıp sosyalleşeceksin yada evinde oturup arkadaşlık sitelerini kullanacaksın.

İlk seçeneğin her zaman dışarı çıkıp sosyalleşmek olmalı. İnsanlar konuşarak anlaşır, konuşmak yanında göz teması bile çok önemlidir. Sevgili bulurken karşındaki insan ile gerçekleştireceğin bir mimik hareketi bile seni ona, onu da sana eleverir. Belki Şarköy plajında denize girerken, belki Mürefte'de balık tutarken, belki meşhur tekirdağ köftesinin tadını çıkarırken, belki Tekira AVM'de alışveriş yaparken, belki de Uçmakdere'de manzaranın tadına doyarken biriyle karşılaşacaksın kim bilir? Seninle o an aynı şeyleri yapan insanlar arasında belkide senin hayatının aşkı var bunu bilemezsin. O sebeple sokağa çık, hayat sokakta! Nefes aldığını hissedeceksin...

Sende sevgili bulup Tekirdağ'ın tadına varmak istemez misin?

O kadar yazdığımız şeye rağmen hala evde oturucam diyorsan bir çözümümüz daha var. Tekirdag.net! Tekirdag.net'i evinde sosyalleşmek isteyenler için kurduk. Magnet ailesi olarak senin de yalnız kalmana gönlümüz elvermedi ve tekirdag.net'i senin için hazırladık. Tekirdag.net içerisinde senin gibi sevgili arayan onlarca üyemiz mevcut. Yapman gereken tek şey fotoğraflı profilini oluşturup Türkiye'nin en büyük arkadaşlık sitelerinden biri olan tekirdag.net ailesine katılmak. Unutma, çaba göstermeden kazanamazsın. Oluşturacağın profil ile beğeneceğin kişiyi mesajlaşma merkezini kullanarak etkilemelisin. Sevgili bulmak için karşındaki insana kibar ve nazik olmalısın. Ayrıca onu güldürmeyi de unutma. Küçük espriler yaparak onu güldürüp kolayca sevgili bulabilirsin. Ayrıca 'Hediye gönder' uygulamasını kullanıp küçük bir çikolata resmi göndererek partnerinin gönlünü de hoş edebilirsin. Hemen tekirdag.net'e üye ol, aradığın sevgiliyi bul!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER