ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik gerçekleştirmek istiyorsan bulacağın eş için uğraman gereken tek adres tekirdag.net!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik gerçekleştirmek istiyorsan bulacağın eş için uğraman gereken tek adres tekirdag.net!

1/2
 
  YA DA  

Müslüman dünyasının vazgeçilmez olgularından biri olan Dini evlilik diğer müslüman ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de önem verilen bir durumdur. Her evlilik öncesi imam tarafından kıyılan nikah türü olan dini evlilik sayesinde müslüman ve islamiyet inancına sahip insanlar eşleriyle manevi olarak Allah katında birbirlerine bağlanırlar.

Dünya üzerinde birden fazla din ve birden fazla inanç bulunmaktadır. Her inancın ayrı gelenekleri olmasından ötürü islamiyet inancınında da dini evlilik olmazsa olmaz konuların başında gelmektedir. Müslüman kişiler hayatlarını birleştirmeye karar verdikleri eşleriyle yapacakları dini evlilik sayesinde hayatlarında yeni bir sayfa açarak artık bir değil iki kişi yaşamaya başlarlar. Evlilik mertebesinin vazgeçilmez unusurlarından olan dini evlilik yapacağımız kişiyi seçerken de kendi görüş ve düşüncelerimize uygun bir sevgili bulmaya dikkat etmeliyiz.

Dini evlilik yapacağımız kişiyi çok dikkatli seçmeliyiz.

Sosyal hayatımızda kendi düşüncelerimize, inancımıza ve geleneklerimize uyan bir eş adayı bulmak zor olabilir. Sonuçta kimseyi ilk görüştüğümüzde yeteri kadar tanımıyoruz. Fakat internet dünyasında arkadaşlık siteleri içerisinde yer alan profillerde yazan bilgiler sayesinde kişilerin doldurduğu bilgiler ile çok bir çaba göstermeden insanları daha kolay tanıyabiliyoruz. Sende tekirdag.net içerisinde bulunan profilleri inceleyerek kendine en uygun eşi seçebebilirsin. Seçeceğin eşinle Tekirdağ Şarköy plajlarında bulunan denize sıfır restaurantlarda güzel bir akşam yemeği yiyerek kendini daha iyi tanıtabilirsin. Anlaşacağın partnerinle evlilik yolunda devam etmek istiyorsan yapman gereken ilk şeyin dini evlilik olduğunu unutma. Tekirdağ'ın en ünlü camiilerinden olan ve Tekirdağ limanında bulunan 1552 yılında inşaa edilmiş Rüstempaşa Camii'nde yapacağın dini evlilik ile evlilik yolunda önemli bir adım atabilirsin. Dini evliliği gerçekleştirip Allah katında eşin ile bağlandıktan sonra Tekirdağ Belediyesinde kıyacağın resmi nikah ile hayallerindeki eşine kavuşup mutlu bir yuva kuabilirsin. Aradığın eşe ulabilmen için tekirdag.net seni bekliyor!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER