ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Hayallerini kurduğun bay arkadaş tekirdag.net'te seni bekliyor olabilir. Neden hemen üye olmuyorsun?

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Hayallerini kurduğun bay arkadaş tekirdag.net'te seni bekliyor olabilir. Neden hemen üye olmuyorsun?

1/2
 
  YA DA  

Aradığın bay arkadaşı hala bulamadığını mı düşünüyorsun? Çok aradın ama etrafında hala istediğin gibi bir bay arkadaş bulamadıysan tekirdag.net'e bir göz atmalısın.Tekirdag.net içerisinde bulunan binlerce fotoğraflı erkek üyelikten dilediğin gibi bir bay arkadaş seçip onunla hayallerine kavuşabilirsin. Arkadaşlık siteleri hayallerini ayağına kadar getiriyor.

Aradığın her şey ve daha fazlası tekirdag.net'te!

Hayatımıza her gün yeni insanlar giriyor. Kimisi ile iyi, kimisi ile kötü anlaştığımız pek çok farklı insan hayatlarımızda her geçen gün artmakta. Bizi sevince boğan insanların yanı sıra sinirimizi bozan insanlarla her geçen gün karşılaşıyoruz. Her gün farklı muhabbetler ettiğimiz insanlar ile tüm duygularımızı yaşarken eksik hissettiğimiz şey bir sevgili ise fakat sosyal yaşantımızda bulamıyorsak, hayallerimize uyan insan ile hâlâ karşılaşamadıysak yapmamız gereken şey şansımızı farklı bir yerde denemek. Global dünyada gelişen teknoloji ile beraber sadece Türkiye'de değil dünya genelinde arkadaşlık sitelerinin önemi arttı. Birçok farklı insanın tek çatı altında ve aynı amaç için toplandığı arkadaşlık sitelerinde sen de kendine uygun bir bay arkadaş bulabilirsin. Tabii ki her insan bir değil, elbette bulduğun bay arkadaşta istemediğin özellikler olacaktır fakat herkesin bir kusurunun olabileceğini unutmamalısın. Bulacağın bay arkadaşı değiştirmek yerine onu olduğu gibi kabul etmelisin. Sonuçta huylu huyundan vazgeçmez. Bardağın dolu tarafından bakarak bulduğumuz bay arkadaşın bizi mutlu edip etmediğini sorgulamalıyız. Eğer vereceğimiz cevap "evet" ise bardağın boş tarafını bırakıp dolu tarafı ile ilgilenmeliyiz. Mutlu olmak için gerektiği zaman bazı ısrarlarımızdan vazgeçmeliyiz. Sonuçta mutluluk kolay bulunan bir duygu değil. Arkadaşlık siteleri içerisinde senin için hazırlayıp sunduğumuz tekirdag.net ile bardağın dolu tarafından bakabileceğin bir bay arkadaş bulabilme ihtimalin çok yüksek. Aradığın bay arkadaş seni tekirdag.net'te bekliyor olabilir. Sen de mutluluk trenini kaçırma, tekirdag.net hemen yanıbaşında! Bulacağın bay arkadaş ile Tekirdağ Rakoczi Müzesi'ni gezerek farklı insanları tanıyıp bay arkadaşın ile karşılaştırarak erkek arkadaşına daha çok bağlanabilirsin. Bardağın dolu tarafını unutma, bay arkadaşın diğer insanlardan çok daha iyi biri olabilir, bunu sadece senin fark etmen gerekir.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER